Hlavní menu

Mzdové účetnictví

Přebíráme 100% odpovědnost

Na rozdíl od interního zaměstnance plně zodpovídáme za zpracování mezd a kryjeme veškerá rizika. Outsourcing naprosto eliminuje kritické situace, do nichž se můžete dostat v případě absence vašich interních účetních. Prostřednictvím našeho týmu garantujeme profesionální a včasné zpracování mezd. Samozřejmostí je kompletní zpracování mzdové agendy tak, že je plně v souladu s platnou legislativou.

Přizpůsobíme se vašim potřebám

Nehodláme měnit vaše pravidla a zvyky. Naší prioritou je, aby služby a výstupy, které od nás obdržíte, byly maximálně užitečné a naplňovaly vaše požadavky.

Zaručujeme naprostou diskrétnost

Víme, jak je diskrétnost mzdových a personálních údajů důležitá. Naše mlčenlivost je pod sankcí ošetřena přímo ve smlouvě. Využitím možnosti provádět úhrady mezd přes svěřenecký účet je mzdová agenda dokonale oddělena od interních financí společnosti. Naším standardem je zasílání zaheslované výplatní pásky na e-mailovou adresu konkrétního zaměstnance.

Zastoupíme vás na úřadech

Nemusíte se obávat komunikace s úřady ani případných kontrol – vyřešíme je za vás. Je pro nás samozřejmé zastupovat vás před institucemi, jako jsou správa sociálního zabezpečení, zdravotní pojišťovny a další úřady.

Sami, nebo společně? aneb Nový pohled na outsourcing

Vlastní součinností a aktivním přístupem můžete snížit náklady na zpracování mezd, a zároveň si zachovat flexibilitu interního zpracování. Všechny nabízené služby zajistíme kompletně, bez potřeby vaší intervence, anebo v součinnosti s vámi. Tuto možnost oceníte, chcete-li s námi sdílet databázi zaměstnanců, nahlížet do softwaru, z uložených dat vytvářet vlastní výstupy nebo sami spravovat část agendy. Záleží pouze na vás, jakou měrou se rozhodnete na vedení této agendy podílet.

Mohlo by vás zajímat:

Kontaktní formulář

Kontaktujte nás ještě dnes a získejte více informací o našich službách, ozveme se vám zpět.