Hlavní menu

Daňové poradenství pro právnické osoby

Společnost E & Fin poskytuje poradenské služby v oblasti přímých a nepřímých daní. Samozřejmostí je dokonalá znalost daňových zákonů a navazujících právních norem.

S námi získáte jistotu správně kalkulovaných daňových povinností, o jejichž výši a termínu platby budete vždy a včas informováni. Vyhnete se tak placení pokut a penále, které souvisejí s prodlením platby nebo s nepřesnou kalkulací.

S klienty řešíme jejich nejrůznější daňové problémy, od každodenních daňových nejasností až po složitější daňové výklady a postupy.

Daňové poradenství pro právnické osoby zahrnuje i zpracování daňových přiznání:

  • DPH
  • daň z příjmů právnických osob
  • silniční daň
  • daň z nemovitosti
  • daň z převodu nemovitosti atd.

Zastupování na úřadech

Na základě generální plné moci zastupujeme klienty ve všech daňových záležitostech před příslušným finančním úřadem. Vyřešíme za vás podání všech daňových přiznání, korespondenci s úřadem i řešení sporů a místních šetření.

S úřady komunikujeme telefonicky i elektronicky, přijímáme veškerou korespondenci od finančního úřadu a pravidelně kontrolujeme stavy daňových účtů. Klient je o komunikaci pravidelně informován, a pokud z této korespondence plynou nějaké povinnosti, dostane pokyn, jak jednat dál.

Mohlo by vás zajímat:

Kontaktní formulář

Kontaktujte nás ještě dnes a získejte více informací o našich službách, ozveme se vám zpět.