Hlavní menu

Reference

Messenger, a.s.

Společnost Messenger, a. s., poskytuje kurýrní služby již od roku 2006. Pro své zákazníky zajišťuje expresní přepravu zásilek nejen po hlavním městě, ale po celé České republice.
E & FIN, a. s., vykonává pro tuto společnost manažerské účetnictví, daňové a ekonomické poradenství a zpracování mzdové agendy.

 

Skupina Naxos, a.s.

Společnost NAXOS, a. s., působí na trhu realit již od roku 1994 a je jedním z největších dražebníků v České republice. Věnuje se především zpeněžení majetku prostřednictvím přímých prodejů, výběrových řízení, dražeb a veřejných obchodních soutěží. Skupina zahrnuje sedm společností obchodujících pod názvem Naxos a věnujících se nejen realitám, ale například také pronájmu prostor pro komerční účely.
E & FIN, a. s., poskytuje skupině NAXOS služby od roku 1994, kdy společnost vznikla. V současné době pro ni zajišťuje vedení účetnictví, daňové a ekonomické poradenství a vedení mzdové agendy. Služby E & FIN využívá nejen pražská pobočka společnosti NAXOS, ale i ostatní pobočky, například NAXOS Ostrava.

 

DIVA CENTER, s. r. o. – Marionnaud Parfumeries

Tato společnost stojí za známou sítí prodejen parfémů Marionnaud, která působí v Polsku, v Maďarsku, na Slovensku a v České republice a čítá více než 1 250 parfumerií. Marionnaud nabízí také dekorativní kosmetiku a přípravky pro péči o pleť.
DIVA CENTER, s. r. o. – Marionnaud Parfumeries poptávala outsourcingového partnera po odchodu své interní mzdové účetní. Jedním z hlavních výběrových kritérií byl kvalitní software podporující mimo jiné řízení lidských zdrojů a schopnost převzít zpracování mezd i pro slovenské pobočky. Kromě standardního zpracování mezd a poradenství E & FIN zajišťuje správu pracovněprávní dokumentace.

 

ThyssenKrupp Výtahy, s. r. o.

Tato společnost je v rámci českého trhu jedním z předních dodavatelů řešení pro vertikální a horizontální přepravu osob. Dodává výtahy všech typů, eskalátory a pojízdné chodníky včetně komplexního servisu.
E & FIN, a. s., tomuto klientovi zajišťuje kompletní mzdový outsourcing včetně zasílání zaheslovaných výplatních pásek do e-mailových schránek zaměstnanců.

 

DANTEM, s. r. o.

DANTEM, s. r. o., je největším poskytovatelem inventarizačních služeb na českém trhu. Svým klientům zajišťuje profesionálně provedené inventury majetku, zboží a skladových zásob pomocí čárových kódů i bez nich. Rovněž poskytuje vybavení pro inventarizaci a evidenci majetku.
Především díky dobře fungující spolupráci a spokojenosti klienta se společnost E & FIN, a. s., mohla stát účetním a daňovým poradcem celé skupiny DANTEM a následně převzít i mzdovou agendu společnosti. Nyní zpracovává veškerou ekonomickou agendu a připravuje pro vedení společnosti pravidelné reporty a přehledy hospodaření.

 

Multistage, s. r. o.

Multistage, s. r. o., provozuje soukromou kliniku Dental Office H33, poskytující preventivní, záchovné i estetické stomatologické výkony. Tým zubařů, zubních hygienistek a asistentek poskytuje svým pacientům zubní péči na vysoce profesionální úrovni.
E & FIN, a. s., této společnosti poskytuje od roku 2010 služby vedení účetnictví, daňové a ekonomické poradenství a zpracování mzdové agendy.

 

Melitta ČR s.r.o.

Společnost Melitta ČR s.r.o. se zabývá především velkoobchodním prodejem plnoautomatických kávovarů, rychlovarných konvic, překapávačů a kávových filtrů.
E&FIN a.s. této společnosti zajišťuje kompletní mzdový outsourcing, včetně zasílání mezd a odvodů přes svěřenecký účet.

Ostatní reference

Pražské stavební bytové družstvo
Nadační fond Galerie
iCom Vision Holding a.s.
Srovnávač.cz, s.r.o.
Naxos s.r.o.
Veslařský klub Štětí
Tanzberg Mikulov a.s.
Sokolovská 304 a.s.
NAXOS MEDIA INTERNATIONAL
LÁZNĚ III – VESO s.r.o.
Květinářství Konstancie spol. s r.o.
Garmed, spol. s r.o.
Energizer Czech, spol. s r.o.
DiPaul s.r.o.
Budějovická s.r.o.
Budějovická servisní s.r.o.
BELLMARK ASSET MANAGEMENT
AXONA REALITY s.r.o.
AERIAL a.s.