Hlavní menu

O nás

Společnost E a Fin, a. s., byla založena v roce 1996. Za osmnáct let působení jsme získali rozsáhlé zkušenosti s poskytováním poradenských služeb. Našimi devizami jsou spolehlivost, flexibilita, diskrétnost a proklientský přístup.

Naše služby jsou komplexní…

…a jdou napříč celou společností. Jsme partnerem pro vaše podnikání a dokážeme vám zajistit kompletní ekonomický a poradenský servis. Pomáháme realizovat vaše podnikatelské cíle tím, že přebíráme vaši denní rutinu nejen v podobě účetnictví, daní a mezd, ale i převzetím některých provozních činností. Naši klienti oceňují zejména správu peněžních prostředků a pohledávek, controlling a ekonomické poradenství, díky kterým šetří čas a mají všechny potřebné výstupy pro řízení společnosti.

Máme zkušenosti s velkými projekty,…

…jako jsou fúze či odštěpení společnosti, restrukturalizace nebo prodej podniku a insolvenční řízení. Především díky důvěře našich klientů jsme se mohli stát odbornými poradci a koordinátory těchto projektů. Se zákazníky budujeme vztah založený na vzájemné důvěře, takže se na nás obracejí i při řešení náročnějších problémů. Jejich spokojenost je naší nejlepší referencí.

Náš tým…

…tvoří kolektiv kvalifikovaných ekonomů, kteří mají mnohaleté zkušenosti v oblasti podnikových financí, sledují legislativní změny i trh. Pro zajištění nejvyšší odbornosti našich komplexních služeb spolupracujeme s renomovanými právními kancelářemi, auditory a daňovými poradci.

Za své služby přebíráme plnou odpovědnost,…

…což je garantováno pojištěním odpovědnosti za škodu do výše pěti milionů korun. Toto pojištění jsme ovšem doposud nebyli nuceni využít.

Kontaktní formulář

Kontaktujte nás ještě dnes a získejte více informací o našich službách, ozveme se vám zpět.